Ясниський НВК 'ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди - ДНЗ'

Підсумки "Тижня європейської місцевої демократії"
     У НВК «СЗШ І-ІІІст. ім.. Памви Беринди – ДНЗ» с. Ясниська 14 жовтня 2013  року стартував тиждень Європейської  місцевої демократії.  Тиждень розпочався книжковою виставкою: «Місцеве самоврядування – основа сучасної демократії».

     У вівторок, 15.10.2013 учні 10 – го класу взяли участь в обговоренні питання української демократії: «міф чи реальність?» Вчителем історії Фітель І. М., для учнів цього ж  класу, було продемонстровано відеоролики про стан демократії в Україні: «Місцева демократія – загальноєвропейська цінність», «Демократія очима молоді», де учні мали змогу послухати думки людей про розвиток демократії та самоврядування в Україні. 

      Вчителем англійської мови Костів І. для учнів 9 –11 кл. було проведено тематичну бесіду "Діяльність та структура Ради Європи."

      Відбулася зустріч сільського голови, Замлинного М.Є., з представниками учнівського парламенту: «Спитаймо у голови». Мирослав Євгенович інформував учнів про діяльність сільської ради та територіальної громади села.

   І на завершення відзначення Тижня європейської місцевої демократії дошкільнятами та учнями 1-4 кл. було проведено конкурс учнівських малюнків, віршів та пісень  про Україну: «Демократія очима наймолодших школярів», а учні 5- 11  прийняли участь  у шкільному конкурсі «Євро -  марафон - 2013», де теж мали змогу розповісти про європейські країни та розвиток їх місцевої демократії.Создан 20 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Украина онлайн Погода в Львові Курс долара PEOPLEnet