Ясниський НВК 'ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди - ДНЗ'

Зробимо Україну чистою

Учні школи вирішили прийняти участь в програмі Зробимо Україну чистою



Цей проект – громадська ініціатива. Наша мета – покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це!

 20 квітня 2013 року 100.000 українців зберуться, щоб власноруч прибрати сміття з вулиць своїх міст! Приєднуйтесь і Ви до нас, разом ми зробимо Україну чистою

 

У рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ" учні нашої школи вийшли на толоку по прибиранню пришкільної території та території с. Ясниська. Завзято і весело працювало 62 учні, а також їх класні керівникиБуло упорядковано 1,3 га пришкільної території, могилу січових стрільців «Березовий хрест», територію навколо церкви Св. Миколая та кладовища. У акції брали участь усі мешканці с. Ясниська Яворівського району, насамперед діти і молодь, трудові колективи підприємствустанов та організаційАкція допомогла згуртуватись навколо спільної справи, зробити все, щоб забезпечити чисте, зелене і яскраве оточення для себе та майбутніх поколінь.



Обновлен 20 апр 2013. Создан 19 мар 2013



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Украина онлайн Погода в Львові Курс долара PEOPLEnet